dzisiaj: 70, wczoraj: 100
ogółem: 1 014 808
statystyki szczegółowe
Od 5 listopada obowiązuje nowy harmonogram zajęć oraz podział na grupy, który potrwa wyłącznie przez okres zimowy z racji dostępności hali. Najważniejsze informacje obowiązujące od 5 listopada.
1. Od 5 listopada będą wydawane koszulki treningowe Joma, które są obowiązkowe na każdym treningu ( kolor danej koszulki określają trenerzy)
2 Podział grup co miesiąc może ulegać zmianie zwłaszcza pomiędzy A i B ale również między B i C. Zależy to głównie od formy zawodnika oraz ilości treningów w danym miesiącu. 75% frekwencji obowiązuje w grupie A i B. Stan grupy na dany miesiąc określają trenerzy i nie podlegają one negocjacjom.
3 Treningi poniedziałkowe dla grupy A i B odbywają się na Orliku i trwają po 1 h przez cały okres zimowy
W rozwinięciu podział grup , miejsca oraz godziny treningów
Grupa A
Treningi !!!
Poniedziałek godz 18:00 Orlik koszulki termoaktywne, dresy klubowe.
Wtorek godz 18:00 koszulki czerwone Joma trening Hala Rumia ul.Grunwaldzka 57
Piątek godz 18:10 koszulki granatowe Joma trening Hala Gimnazjum nr 1 w Redzie
1 Damian Wołosowicz 2 Dominik Jankowski 3 Szymon Biliński 4 Kacper Starba
5 Franciszek Siuda 6 Kacper Ferra 7 Gracjan Ziemiańczyk 8 Mateusz Jankowski
9 Michał Jagiełka 10 Paweł Hołowacz 11 Grzegorz Menzel 12 Eryk Urbański
13 Nikodem Zawadzki 14 Fabian Robaszkiewicz 15 Konrad Wincek 16 Hubert Wincek
17 Szymon Lemański 18 Oliwier Mocarski 19 Patryk Rybczyński 20 Oskar Wawrzyniak
Grupa B
Treningi !!!
Poniedziałek godz 17:00 Orlik koszulki termoaktywne, dresy klubowe.
Wtorek godz 16:30 koszulki czerwone Joma trening Hala Rumia ul.Grunwaldzka 57
Piątek godz 16:30 koszulki granatowe Joma trening Hala Rumia ul.Grunwaldzka 57
1 Szymon Schuttenberg 2 Maksymilian Jankowski 3 Aleksander Bojanowski 4 Konrad Boguszewski
5 Daniel Bieszke 6 Filip Szymerowski 7 Michał Borys 8 Jakub Giergielewicz
9 Daniel Wons 10 Aleksander Szling 11 Mateusz Górecki 12 Tomasz Marasek
13 Dominik Went 14 Piotr Białas 15 Szymon Jaworowski 16 Szymon Paluch
17 Błażej Sudnik 18 Oskar Burtchardt 19 Maciej Kitowski 20 Daniel Czubachowski
21 Fabian Kozub 22 Mateusz Czajka
Grupa C Wszyscy pozostali zawodnicy
Treningi !!!
Wtorek godz 16:30 koszulki czerwone Joma trening Hala SP 2 Reda ul Aleksandra Zawadzkiego 12
Piątek godz 17 :00 koszulki granatowe Joma trening Hala Gimnazjum nr 1 w Redzie
|