Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Reda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 225, wczoraj: 161
ogółem: 231 059

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Wiśnia Cup 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

Obóz Żelistrzewo dzień IV i V
Ładowanie...

Wydarzenia

Harmonogram Turniejów

  • autor: trener M, 2016-10-31 09:36

Poniżej prezentujemy harmonogram turniejów oraz meczy sparingowych na których w chwili obecnej będziemy uczestniczyć

04.12.2016- Turniej w Rumi rocznik 2007

10.12.2016- Turniej Mały Jeziorak Iława Cup 2008 

11.12.2016- Turniej w Łęczycach rocznik 2008

18.12.2016- Turniej Beniaminek Cup w Starogardzie 2008

18.12.2016- Turniej w Łęczycach rocznik 2007 

08.01.2017- Turniej w Jastarni rocznik 2007

14.01.2017- Turniej Kaszub Cup w Luzinie rocznik 2008

14-15.01.2017- Turniej Jedynka Cup 2006/07

28-29.01.2017- Turniej Gdynia Cup rocznik 2008

29.01.2017- Turniej o Puchar Burmistrza Starogardu rocznik 2008 

04-05.02.2017- Turniej w Wejherowie rocznik 2007

11-12.02.2017- Turniej Jedynka Cup 2007/08

18-19.02.2017- Halowe Mistrzostwa Gdańska Jaguar rocznik 2007

04-05.03.2017- Turniej Gdynia Cup rocznik 2007

04-05.03.2017- Turniej w Wejherowie rocznik 2008

 

 

 


Aktualności

Trening Piątkowy

  • autor: trener M, 2016-12-05 10:41

Uwaga w najbliższy piątek 9 grudnia, trening grupy czerwonej i niebieskiej plus zajęcia na basenie nie odbędą się, ponieważ trenerzy przebywają na kursokonferencji w Cetniewie 


Orkan Rumia Cup

  • autor: trener M, 2016-12-05 10:33

Na II i VIII miejscu zakończyły zmagania nasze zespoły w turnieju organizowanym przez Orkan Rumia w kategorii 2007 i młodsi. W turnieju wystąpiło 8 zespołów, każda z drużyn rozegrała 5 spotkań w wymiarze 12 minutowym.

Wyniki Grupowe 

UKS Jedynka I Reda 2:0 Orkan II Rumia

UKS Jedynka I  Reda 0:1 SP 9 Rumia 

UKS Jedynka I  Reda 1:0 Błękitni Wejherowo 

UKS Jedynka II Reda 0:0 Orkan Rumia

UKS Jedynka II Reda  0:2 Stolem Gniewino 

UKS Jedynka II Reda 2:1 UKS Trójka Lębork

Półfinał o miejsca 5-8

UKS Jedynka II Reda 1:1 SP 9 kr. 1:2 

Półfinał o miejsca 1-4

UKS Jedynka I Reda 1:0 Stolem Gniewino 

Mecz o miejsce 7 

UKS Jedynka II Reda 0:1 UKS Trójka Lębork

Finał 

UKS Jedynka I Reda 0:1 Błękitni Wejherowo

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie oraz rodzicom za gorący doping 


Mały Jeziorak Cup

  • autor: trener M, 2016-12-03 13:07

W sobotę 10 grudnia na zaproszenie UKS Mały Jeziorka Iława udamy się na turniej w kategorii 2008.  Zespoły zostały podzielone na 2 grupy po sześć  zespołów, w których rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu fazy grupowej zespoły zajmujące odpowiednio  1,2,3,4 miejsce w swojej grupie zagrają w meczach ćwierćfinałowych (1A-4B,2A-3B, 1B-4A,2B-3A). Zwycięzcy zagrają w półfinale a wygrani w tych meczach w finale o I miejsce, przegrani w meczach półfinałowych zagrają o III miejsce w turnieju Przegrane zespoły w meczach ćwierć finałowych zagrają o miejsca 4-8.  Pozostałe drużyny ,które zajęły w swoich grupach miejsca 5-6 grają między sobą o miejsca 9-12. Czas gry 10 min , skład wyjściowy liczy 4+1 zawodników

 

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja 14-200 Iława, ul. Mirosławskiego 10 

Zbiórka w Redzie godzina 6:00 parking Moksir. Zabieramy dwa komplety strojów, czarne getry, ochraniacze, obowiązkowo legitymacje szkolną , dresy, obuwie. Uwaga jest możliwość wykupu obiadu w cenie 11 zł.proszę o informację do poniedziałku.

Powołani: Dominik Jankowski, Michał Jagiełka, Aleksander Bojanowski, Eryk Urbański, Grzegorz Menzel, Konrad Wincek, Fabian Robaszkiewicz , Nikodem Zawadzki, Michał Osowski.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć proszone są o poinformowanie trenera Michała do środy

Grupa A

UKS Mały Jeziorka I

Naki Olsztyn

UKS Jedynka Reda

Zawisza Bydgoszcz 

Gol Brodnica

Polonia Pasłęk

Grupa B 

UKS  Mały Jeziorak II

Gryf Tczew

Stomil Olsztyn

LAP Lubawa 

Wisełka Bydgoszcz

Polonia Gdańsk   


Powołania Turniej w Rumi

  • autor: trener M, 2016-12-01 21:50

W najbliższą niedzielę udamy się na turniej do Rumi. W turnieju wystąpi 8 zespołów podzielonych na dwie grupy, całe zmagania potrwają od 8:30 do 13:30 na hali Adama Mickiewicz 49. 

GRUPA  A                                                                                                             
Orkan II Rumia

Jedynka I Reda

Błękitni Wejherowo

Orkan SP 9 Rumia            

Grupa B

Orkan I Rumia

Jedynka II Reda

Trójka Lębork

Stolem Gniewino                                      

 

Powołani UKS Jedynka I Reda : Dominik Jankowski, Patryk Rybczyński, Oskar Wawrzyniak, Szymon Biliński, Kacper Starba, Mateusz Jankowski, Franciszek Siuda, Michał Osowski, Fabian Robaszkiewicz 

Stroje Pomarańczowe wpisowe 15 zł , czarne getry , ochraniacze

Powołani UKS Jedynka II Reda : Jakub Duda, Michał Borys , Michał Jagiełka , Kacper Komorowski, Gracjan Ziemiańczyk, Daniel Wons, Oliwier Mocarski, Aleksander Bojanowski, Kacper Skórcz 

Stroje Czerwone wpisowe 15 zł getry czarne, ochraniacze 

Nieobecni proszenie o informację do soboty 

Zbiórka w Rumi godzina 8:10 


Sto lat Nikoś

  • autor: trener M, 2016-12-01 21:33

Dzisiaj swoje 8 urodziny obchodzi Nikodem Zawadzki. W dniu jego urodzin życzymy mu dużo zdrowia, szczęścia, dobrej zabawy na treningach, mnóstwa bramek i samych sukcesów z naszym klubem UKS JEDYNKA REDA! 

Sto Lat Niko !


Lista Basenowa

  • autor: trener M, 2016-11-29 10:12

Uwaga przedstawiamy cotygodniową listę zawodników, którzy udadzą się na basen do Aquaparku w Redzie od godziny 19:00 do 21. Zbiórka pod Aquasferą 18:40. Osoby, których nie ma na liście a chcą pójść mają czas do czwartku  do godziny 22:00. Rodzic wysyła wyłącznie sms do trenera Michała. Koszt 15 zł. 

Lista na 02.12.2016:

1 Daniel Wons   2 Fabian Robaszkiewicz   3 Gracjan Ziemiańczyk 4 Kacper Klas 5 Maciej Tereszczenko 6 Klas Kinga 7 Dominik Jankowski 8 Mateusz Jankowski 9 Michał Jagiełka 10 Kacper Starba 11 Hubert Wincek 12 Konrad Wincek 13 Konrad Boguszewski 14 Michał Borys 15 Kacper Klawikowski 16 Filip Krzemień 17 Kacper Skórcz 18 Aleksander Bojanowski 19 Alex Krause 20 Bartosz Sadowski 21 Daniel Czubachowski 22 Konrad Boguszewski 23 Dominik Gdanietz 24 Szymon Gdanietz 25 Karol Wręczycki 26 Oskar Wręczycki 27 Michał Osowski 28 Bartosz Sadowski 29 Aleksander Velickaite 30 Alex Konkel 31 Patryk Domaszek 32 Mateusz Domaszek 33 Kacper Murawski 


sparing

  • autor: morgo1993, 2016-11-27 20:22

Uwaga zamiast treningu czwartkowego chłopcy z grupy białej rozegrają sparing z KP Gdynia

Zbiórka 16:45 na hali w Cisowej ulica Chylońska 227, zabieramy czerwone stroje Nike , powołani wszyscy chłopcy z grupy białej 


Archiwum aktualności


Wyniki

Brak danych.

Reklama

Kalendarium

06

12-2016

wtorek

07

12-2016

środa

Grupa Czerwona 16:15 - hala Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie ul. Zawadzkiego 12 koszulki niebieskie Grupa Niebieska 17:30 - hala Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie ul. Zawadzkiego 12 koszulki białe

08

12-2016

czwartek

Grupa Biała - 16:45 hala Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie ul. Zawadzkiego 12 koszulki białe

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

Zegar